by james dev

Pokud chcete podnikat, následujete způsob, jak získat bezplatnou mikropůjčku. Existují tuny četných webových stránek přístupných některým konkrétním, které může použít právě pro toto.Mnoho z nich vlastní Kiva, LiftFund, Accion Las Vegas a iniciuje aktivity na moři.

půjčka v insolvenci

Grameen USA

Grameen Spojené státy americké mohou být charitativní mikrofinanční společností poskytující půjčky, pokud chcete majitelkám žen, které jsou pod sérií finančních potíží. Společnost si klade za cíl posílit ženskost prostřednictvím finančních potíží tím, že jim poskytne bezplatný komerční bankovní účet a také pokrok.

V lednu 2008 se Grameen otevřel v Fitzgibbons Altitudes, královna. Mezitím se zvýšil na dvacet jedna městských center napříč Ough.Ersus. Například Oakland, doplněk vápníku, Chicago, Calcium, Indiana, In, a začít Charlotte, Nc.

Grameen The us bylo vytvořeno rádiem Muhammad Yunus za zásluhy o Nobelovu cenu. Byl by bangladéšským ekonomem a začal propagovat mikrofinancování. A také poskytováním kreditu organizacím společnost podporuje další programy, například Grameen PrimaCare, které poskytují vědeckou pomoc při nedostatcích.

Grameen Spojené státy byly založeny ve víře, že nový typ mikrofinancování nebankovní půjčka ihned na účet Grameen Downpayment může fungovat ve Spojených státech. Již několik let společnost nabízí distribuovaných zaokrouhlených 230 bilionů dolarů přibližně 43 000 ženám.

Accion Ohio

Nová bezplatná mikropůjčka Accion Miami je dobře spojena s charitativní společností, která byla zaměřena na pomoc obchodnímu prostředí spojenému s Arkansasem. Společnost nabízí akademickou a začínající tiskovou asistenci a bezplatnou mikropůjčku pro ambiciózní podnikatele. Příležitostný grant byl skutečně nabízen státním lidem v roce 1994.

Společnost nabízí bezplatné připojení k procházení mezi jednotlivci. Výhodou je komerční uvažování, mentorství a další řešení. Mikroskopický klíč profesního rozvoje (SBDC) je na nové univerzitě v Mexiku-Gallup a zahajuje zápas s institucemi poskytujícími úvěry v okolí, aby majitelům poskytl využití příjmů.

Půjčovatelé schopnosti fondu jsou obvykle v malém počtu. Zejména masajové mají typický příjem z pobytu ve výši třicet tisíc dolarů. Aby byla postavena s vystavovanou dobrou pověstí úspěchu, v 97 části týkající se manželských podniků vyplácení vašich bývalých půjček.

LiftFund

V případě, že vlastníte svou malou firmu v Texasu, pravděpodobně si budete moci vybrat z možnosti požádat o bezplatnou mikropůjčku kolem LiftFundu. Nezisková firma poskytuje peníze, chcete-li podnikatelům, a poskytuje informativní pokyny pro zbrusu nové a začínající současné četné. LiftFund, který začal v San Antoniu, Texas, v roce 1994, nabízí současného guru v oblasti mikropůjček.

Nová mikropůjčka v LiftFundu může pomoci nahromadit počáteční hotovost a také zejména kontroly a zásoby pro profesionály. V souladu s velikostí zálohy, o kterou se uchází, může půjčující společnost potřebovat ekonomické prostěradla a zahájit analýzu úvěru.

LiftFund také poskytuje školení pro kohokoli a zahajuje různé školicí kurzy, abyste zjistili, jak založit svůj malý podnik.Jeho nebo její mikropůjčky se vyskytují, pokud potřebujete neofinancovat dlužníky se špatným úvěrovým vývojem. Ti, kteří mají celní zástavní právo a také jiné ekonomické stížnosti, mají tendenci k diskvalifikaci.

Off-shore Place Eskapády

Pacific Area Adventures je často nezisková finanční instituce, která poskytuje čestné přestávky, pokud potřebujete omezit společnosti z Az. Kromě toho zveřejňují bezplatné komerční poradenství sférické její spojení spojené s dobrovolníky.

Společnost PCV, která má za cíl přispět k tomu, aby trhy stály za sociálním leskem, poskytuje pomoc alespoň jednomu konkrétnímu 000 podniků v posledním kalendářním roce. 80 % z nich jsou všichni drženi ženami.

Pacific Area Adventures se vztahuje na zjevné plyny, výběr zdravých potravin a iniciační společnosti. Společnost má „smíšený finanční typ“ na to, co umožňuje čtvrtím Oaklandu zbohatnout.

Nastavení mikropůjček obsahuje finanční prostředky, pokud potřebujete praktické mikropodniky. Následující mikropůjčky přinášejí produktivní peníze, zbrusu nové regulace, zásoby a zahajují výplatu. Neexistuje žádný nejzákladnější úvěr nucený.

Pacific Place Journeys nabízí kredity potenciálním zákazníkům, společnostem, neziskovým organizacím a sjednoceným balíkovým službám. Tyto plány obsahují přizpůsobivou terminologii a počáteční sazby.

Kiva

Kiva je skutečně bezplatná mikroúvěrová elektrárna, která nabízí přestávky bez nákladů, pokud chcete zvládnout ve srovnání se sedmdesáti mezinárodními lokalitami. Jedná se o charitativní společnost, která se věnovala rozvoji vstupu do příjmu.

Nejnovější hypoteční úvěr firmy je „mikrozáloha“, kterou používá k poskytování hotovosti, pokud potřebujete obchodníkům z rozvojových zemí po celém světě. Stejně jako standardní kredit, ale nabízí lekce v místech ekonomického vynálezu a začít peněžní.

Jakkoli by byla varianta financování Kiva nejlevnější, jakou máme, ve skutečnosti není nejlepší. Několik věcí se může úplně pokazit v případě, že cvičíte, od ztráty vašich dolarů až po získání pohybu vpřed, nemůžete prolomit páteř.

Nový postup společnosti pro poskytování zcela bezplatných kreditů je na dotek velký. Kandidáti chtějí jakékoli zdůvodnění PayPal a poskytnout autentické informace o věcech, které dělají. Že jdou s včasným oběhem transakcí nebo možná s předčasnou inovací s výplatou.

James
About James